Žádná klasika – přijemné posezení

Už to tak bude, nemám ráda klasiku. Stále krásné počasí a k tvoření jako dělané. Myšlenka na příjemné, měkké a zajímavé posezení se mi v hlavě povalovala již nějakou dobu. Zimní ojeté pneumatiky, které musely z auta pryč, čekaly na svou druhou šanci. Pár metrů provázku z Bauhausu, vrtačka a dílko mohlo být započato. Každému, kdo rád, za velice krátkou dobu a netradičně tvoří, je tento výtvor určitě inspirací! Záměrem bylo vytvořit venkovní sezení, pohodlné, lehce přenášející sem a tam i s možností pár industriálních prvků.

Návod:

-při vrtání si dělejte trošku větší dírky na provaz -začátek provázku je opálený, aby se 

 netřepil a dobře se dírkami protahoval

-10m provázek je koupený již v balíčku, ne na metráž -zakončeno pořádným uzlem

-jakýkoliv počet dírek, důležité však, aby to byl sudý počet

-nezapomeňte pořádně řádky utahovat

Samozřejmě k takovému dílku je i potřeba sladit ostatní komponenty terasy či zahrady. Můžete kombinovat se dřevem, cihlami, vlnitým plechem, kovem obecně, paletami, samozřejmě květinovou výzdobou například v sudech /představím Vám v další tvorbě „Netradiční pěstování stromů v sudech“/. Pokud se použije tzv. surová forma výrobku, je třeba ji něčím jemným, jednoduchým potlačit, aby vznikla rovnováha, neboli kontrast. Když moc komponentů vyčnívá v kompozici, oko neví kam dříve koukat a vzniká z toho chaos.

Užívejte zbytek prázdnin!

Made by Cecilia ichi, www.innuichi.com

Další výrobky ZDE

Cecilia ichi Nagy
Zakladatelka prvního kulturního týdeníku HOUSER v roce 2000, www.innuichi.com, www.innuichivoice.com, designérka tělem i duší, fotografka, stále hledající nové netradiční věci, srdcem jumping child, aktivistka v různých směrech (svoboda učení, zdravý životní styl, podpora proti týrání zvířat, sebeláska, alternativní medicína, překračování své vlastní komfortní zóny, ..) technicky založená, stále se vzdělávající a sebe sama překvapující, hnací motor :)

BEZ KOMENTÁŘE

Zanechte odpověď