kolicky detsky1I když my ženy umíme myslet na více věcí najednou a nejenom to, je i vykonávat, občas se nám stane, že i přes tento dar nám prostě ruce na všechno nestačí.

Ráda bych se vrátila do období, kdy naše děti byly malé a celé roztomilé. Nesmím však zapomenout na to, jak se musela zvládnout veškerá denní dětská organizace, občasný chaos, mít méně času na sebe, uvařit, vyprat, usmívat se a mít dobrou náladu. Někdy je to opravdu náročné a člověku se chce jen spát! Ptám se, čím bych maminkám pomohla?

Mám tady pro vás pomocníka v podobě iNNUiCHi dětské kapsy, která se přidělá na postýlku na jakoukoli stranu. Vejde se do ní plínka, flaška s pitím, dudlík nebo teploměr s medicínou. Kapsa je omyvatelná, pratelná, nepromokavá, designově barevná, s rozepínacími druky. Dávejte si do ní vše, co potřebujete mít k ruce!

Hodně štěstí!

Made by Cecilia ichi Nagy

Zakoupit můžete ZDE

Cecilia ichi Nagy
Zakladatelka prvního kulturního týdeníku HOUSER v roce 2000, www.innuichi.com, www.innuichivoice.com, designérka tělem i duší, fotografka, stále hledající nové netradiční věci, srdcem jumping child, aktivistka v různých směrech (svoboda učení, zdravý životní styl, podpora proti týrání zvířat, sebeláska, alternativní medicína, překračování své vlastní komfortní zóny, ..) technicky založená, stále se vzdělávající a sebe sama překvapující, hnací motor :)

BEZ KOMENTÁŘE

Zanechte odpověď