Jsem krásná a voňavá!

 

img_1558Již před pár měsíci jsem vám slibovala náš velký zázrak v podobě iNNUiCHi obleků na popelnice! Slavnostně jsou u nás vítáni! Pro některé divná věc na kterou si musí zvyknout, pro někoho naprosto bomba oblek! Je určen pro ty z vás, kdo nechce mít černou plastovou nahatici před svým vysněným domem, kterému jste pečlivě vybírali omítku, každičký kousek interiéru, květiny či stromy. Záměr nepromokavých obleků je zkrášlit si i okolí svého domu, víkend-domu. Barevně si můžeme sladit oblek a omítku nebo právě naopak nedesignovat kontrast mezi barvami.

Oblek doporučuji před svozem odpadků sundat – jednoduše trhnete a suchý zip se rozevře a je to! Oblek na poklop rozepnete druky. Pokud máme potřebu ho omýt, stačí vzít houbičku, jar nebo hadici, není třeba se čehokoli obávat! Při testování byl oblek vystaven plně zimě a létu, celkem 1 rok. V pořádku vydržel i ty nejhorší povětrnostní podmínky. Momentální barevné variace jsou: sněhově bílá, světle lehoučce šedá, light béžová, cihlově oranžová, kanárkově žlutá, tyrkysová bohyně. V případě jiné variace nám napište na: info@innuichi.com. Lze vyrobit jakoukoli barvu /Barbie růžová, purpurově fialová, brutálně červená, námořnicky modrá, černá – na černou popelnici, čokoládově hnědá, svítivě zelená, zelená tmavší, a jiné/.

Obal je určen pro tento typ popelnice: 120 litrů, typ 0004-3, od firmy Meva-Tec. Lze zakoupit ZDE. Oblek je možné kdykoli VYPRAT či očistit vlhkou hobičkou. 

iNNUiCHi oblek na popelnici je úžasný, mladistvý a netradiční dárek k letošním Vánocům 2016. Neváhejte objednávat ZDE.

Made by Cecilia ichi Nagy , www.innuichi.com

Obaly na včechny ostatní druhy popelnic, používaných v ČR jsou ve výrobě. Prosím, zaregistrujte se na našich stránkách do iNNUiCHi klubu ZDE, nezapomeňte na odběr novinek, které chodí 1x měsíčně a my vás budeme informovat o naskladnění typů v našem E-shopu. Pro členy máme vždy něco zajímavého:)

Děkujeme!

Cecilia ichi Nagy
Zakladatelka prvního kulturního týdeníku HOUSER v roce 2000, www.innuichi.com, www.innuichivoice.com, designérka tělem i duší, fotografka, stále hledající nové netradiční věci, srdcem jumping child, aktivistka v různých směrech (svoboda učení, zdravý životní styl, podpora proti týrání zvířat, sebeláska, alternativní medicína, překračování své vlastní komfortní zóny, ..) technicky založená, stále se vzdělávající a sebe sama překvapující, hnací motor :)

BEZ KOMENTÁŘE

Zanechte odpověď