2017-02-07 12.01.18Řekněte mi, kdo z vás se rád dotýká záchodového prkýnka na veřejných toaletách při zvedání nahoru nebo dolu? Která žena se denně rozčiluje „zase si nechal prkýnko nahoře“ Kterému muži je to jedno? Možná by stačila nějaká vařečka, špachtle nebo tyč, která by byla připevněná u každého záchodu a tou si každý mohl pomoci při zvedání prkýnka.

Už nějaký čas sem tam navštívím kavárnu, restauraci, polikliniku, úřad, obchodní centrum, školu, školku, prostě veřejné prostory.

Už nějaký čas mi vadí kontakt se záchodovým prkýnkem.

Už nějaký čas přemýšlím co s tím. Můj zájem je, abych se nemusela 2017-02-07 11.58.56prkýnka dotýkat přímo v místech, kde někdo seděl, popřípadě po něm něco zůstalo.

Co můžu nabídnout? Pro někoho hodně, pro někoho málo. To záleží. Záchodového pomocníka jsme nazvali „iNNUiCHi zvedač záchodového prkýnka“ Je to kámoš každým coulem. Dobře se na něm sedí, dá se vyprat, pasuje na každé prkýnko a nikomu nic nevyčítá! Nahoře či dole, je mu to jedno, VŽDY odvede dobrou práci!

Hezký den!

made by Cecilie ichi Nagy

Barva šedá nebo bílá, koupit můžete na ZDE

Video ukázka ZDE

Cecilia ichi Nagy
Zakladatelka prvního kulturního týdeníku HOUSER v roce 2000, www.innuichi.com, www.innuichivoice.com, designérka tělem i duší, fotografka, stále hledající nové netradiční věci, srdcem jumping child, aktivistka v různých směrech (svoboda učení, zdravý životní styl, podpora proti týrání zvířat, sebeláska, alternativní medicína, překračování své vlastní komfortní zóny, ..) technicky založená, stále se vzdělávající a sebe sama překvapující, hnací motor :)

BEZ KOMENTÁŘE

Zanechte odpověď